Súťaž o balíček cien od Dr. Oetker
NoCompany
Ďalšia skvelá súťaž je TU!😍 Tentokrát je úloha jednoduchá
👉 Napíšte nám do komentára tip/ trik/ zlepšovák, bez ktorého si už pečenie neviete predstaviť
👉označte osobu, ktorej by ste takýto balíček dopriali tiež (zapojiť sa môžete aj viackrát, no vždy je potrebné označiť inú osobu)
👉sledujte obaja náš profil
✅10 z vás odmeníme sladkým balíčkom a krásnou formou na pečenie v tvare srdca❤️, rovnako ako aj označenú osobu z výherného komentára
😍 Žrebujeme už 22.4.
V prípade, že si želáte dostávať informácie o vyžrebovaných výhercoch zo súťaží, do ktorých ste sa zapojili, nastavte si túto možnosť v notifikáciach: TU
Nastavte si notifikáciu: "Keď je súťaž vyhodnotená" na ON a stlačte tlačidlo POTVRĎ.